طراحی وب سایت مجله آنلاین

طراحی وب سایت مجله آنلاین

هدف اصلی طراحی این مقاله این است که شما مخاطبان را با طراحی سایت مجله آنلاین آشنا کنیم. امروزه با توجه به پیشرفت های تکنولوژی استفاده از مجلات اینترنتی با موضوعات مختلف درسراسر جهان درحال افزایش است. لذا طراحی سایت مجله آنلاین با ظاهر مناسب و مطالب خوانا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و این موضوع باعث جلب بازدید کنندگان بیشتری می شود. شاید این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که مجله های آنلاین چه کاربردی را دارند؟ درپاسخ به آن سوال می توان گفت مجله های اینترنتی توانسته اند جایگزین مناسبی برای مجلات و روزنامه های چاپی باشند. مجله های آنلاین همانند تمامی مجلات دارای موضوعات و مطلب های مختلفی می باشد که با تصاویرهای متفاوت و مربوطه رونمایی می شوند. تفاوت اساسی این مجاله ها نسبت به مجاله های دیگر فقط به نوع گرافیکی و ظرفیت هایی که در آن برای سیستم ها به کار گرفته شده است مربوط می شود.

خصوصیت های طراحی وب سایت مجله آنلاین

نمای زیبا 
همان طور که از اسم آن مشخص است نما و ظاهر سایت از اهمیت بالایی برای جذب کاربر و مخاطب به حساب می آید با این اوصاف شما باید سایت خود را به گونه زیباسازی کنید که مخاطبان بدون هیچ دغدغه ای بتوانند ساعت ها سایت شما را دیدن کنند و از آن لذت ببرند. این نکته را فراموش نکنید که بهتر است از طرح های گرافیکی کمی در سایت استفاده کنید چرا که با وجود بالا بودن طرح های گرافیکی موجب پایین امدن سرعت سایت می شود.

طبقه بندی(دسته بندی)
دراین قسمت شما می توانید تعداد مجلات خود را با موضوع های متفاوتی دسته بندی کنید. این طبقه بندی ها باعث می شود نظم و ترتیب خاصی را به سایت شما بدهد و کاربران به راحتی می توانند مجلات مد نظر خود را انتخاب کنند. دسته بندی این مجلات ممکن است به صورت هنری، حوادث، علمی، خبری و …. باشد.
قابلیت های ویژه
طراحان سایت قابلیت های ویژه ای را برای مجله های اینترنتی شما رو نمایی کرده اند. یکی از این قابلیت ها مربوط به طراحی های مدرن 3 بعدی می شود. زمانی که کاربران این قابلیت را انتخاب می کنند به راحتی می توانند مطالب را ورق بزنند و یک حس واقعی نسبت به مجله را درخود به وجود آورند یعنی به این موضوع پی می برند که توانسته اند یک مقاله را با تمام و کمال مطالعه کنند. شما به راحتی می توانید مجله های خبری خود را با یک فایل pdf برای دانلود کردن با هزینه مناسبی در اختیار افراد قرار دهید.

سیستم جست و جو و آرشیو
با توجه به بسته های دلخواهی که دارید می توانید آرشیوهای متفاوت هفتگی، ماهانه، و سالیانه را برای سایت خود به وجود آورید. با قرار دادن گزینه جست و جو این امکان را به کاربران می دهید هرزمانی که می خواهند مجله مورد نظر خود را جست و جو کنند. این گزینه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که زمانی ممکن است افرادی نتوانند به صورت انلاین و دقیق مجله ایی را مطالعه کنند ولی با داشتن این گزینه به راحتی می توانند مقاله های قبلا را بیابند و پیدا کنند.

سرعت و حجم مناسب
درسایت سرعت نقش به سزایی دارد. سرعت سایت باید به صورتی باشد که به آسانی برای کاربران اعمال شود و همچنین دارای سرعتی باشد که در زمان دانلود دردسر و مشکلی ایجاد نشود.

بهینه سازی
بهینه سازی یا سئو جزء بخش های مهم طراحی سایت به حساب می آید. سئو به طور کامل با مرورگر ها در ارتباط هستند و این توانایی را دارند که مشخص کنند چه تعداد افرادی سایت را بازدید کرده اند به بیانی می توان گفت با داشتن یک سئوی مناسب شما می توانید کاربران زیادی را نسب به سایت خود جلب کنید.

ایده هایی برای طراحی سایت:

امکانات طراحی سایت مجله آنلاین

– طراحی صفحه 3 بعدی
– طراحی قسمت های متفاوت برای ویدیوها و بخش ها گرافیکی
– طبقه بندی مطالب
– ایجاد آرشیو های متفاوت از قبیل سالانه، ماهانه و هفتگی
– به وجود آوردن قسمت هایی برای جست و جو و نظر سنجی
– ایجاد مکان هایی برای اشتراک گذاری
– و…
طراحی سایت مجله آنلاین از طریق سایت سازها
سایت سازها از نقش مهمی برای طراحی سایت ها شناخته شده اند. که براساس یکسری عوامل مختلف و مهم می توانند در طراحی سایت به خوبی عمل کنند. این سایت ها توانسته اند امکانات زیادی را در اختیار کاربران قراردهند این امکانات به شرح زیر می باشد:
– سهولت در کار
– کاربرد پذیر
– امنیت بالا
– سرعت
– مقیاس پذیر
– و..
در نتیجه برای اینکه بتوانید یک سایت کاربر پسندی را داشته باشید باید تمامی نکات گفته شده را به خوبی اعمال کنید.

کلام آخر
ما دراین مقاله توانستیم بخشی از مطالب مربوطه به طراحی سایت مجله آنلاین را برای شما مخاطبان بازگو کنیم امیدواریم از این مطالب اطلاعات کافی و سودمندی را کسب کرده باشید.

سفارش طراحی سایت

جهت مشاوره طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و پشتیبانی با ما تماس بگیرید.
09125343515
02155291850

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید