طراحی سایت کشاورزی و باغبانی

طراحی سایت کشاورزی و باغبانی

کشاورزی به عنوان یک پیشه ازگذشته دور تا به امروزوجود داشته  که شامل کاشت داشت وبرداشت است. وروز به روزشاهد رشد وپیشرفت آن درهمه ی زمینه ها هستیم.

کشاورزی به عنوان یکی ازشغل های سخت محسوب می شود که نیازمند صرف زمان وانرژی بسیاری است .درگذشته بیشترکارها به صورت مکانیکی صورت می گرفته که با توسعه ابزارآلات کشاورزی علاوه برسرعت بخشیدن به کارها باعث صرفه جویی درانرژی و هزینه ها نیزشده است.

با توسعه تکنولوژی در این زمینه دغدغه ی دیگری که برای کشاورزان به وجود آمد چگونگی فروش محصولات وعرضه ی آن به بازاروبه دست آوردن سود بیشتربود .همین امر موجب راه اندازی سایت های متنوع کشاورزی شد.

امکانات طراحی سایت کشاورزی و باغبانی

  1. مدل سازی بوجود آوردن قسمت محصولات :این صفحه شامل فعالیت های کشاورزی محصولات کشت شده می باشد.
  2. بوجود آوردن بخش تماس با ما : این قسمت شامل اطلاعاتی (تلفن وفکس و…)برای ارتباط با مشتریان می باشد.
  3. بوجود آوردن  صفحه ی خبر : این صفحه خبرها ی تازه در رابطه با صنعت کشاورزی وباغبانی را شامل می شود.
  4. بوجود آوردن امکان جستجو: در همه ی سایت ابزار جستجو وجود دارد و این ابزار برای دسترسی ساده تر سریع تر به خدمات مد نظرمشتریان  می باشد .
  5. ایجاد صفحه ی نظر سنجی : این صفحه برای نظر خواهی از مشتریان و بازدید کنندگان سایت میباشد.
  6. طراحی صفحه ی خرید و فروش محصولات : این صفحه امکان خرید آنلاین محصولات و ابزار آلات و… را به مشتریان می دهد.
  7. بوجود آوردن صفحه ی مقالات : دراین بخش مقالاتی در رابطه با  کشاورزی وباغبانی به کشاورزان و مشتریان عرضه می شود.

ایده هایی برای طراحی سایت:

انواع سایت های کشاورزی

1.سایت باغبانی

2.سایت ابزار آلات کشاورزی :این سایت ها معمولا به سفارش کار خانه های ابزار آلات و ماشین های کشاورزی برای معرفی کالا های خود و به دست اوردن بازار  طراحی می شود

3.سایت محصولات کشاورزی :دراین سایت ها محصولات کشاورزان و هچنین اطلاعات و مقاله هایی دررابطه با نحوه ی کاشت داشت وبرداشت محصولات به مخا طبان ارایه می شود

4.سایت دامپروری

5.سایت محصولات دامپروری

6.سایت گلخانه

7.سایت کود وانواع سموم

در طراحی یک سایت کشاورزی چه مواردی را باید مورد توجه قرار داد؟

1.نیاز به گرافیک بسیار قوی در ایجاد سایت های کشاورزی :برای ایجاد سایت های کشاورزی یکی از مواردی که بسیار اهمیت دارد گرافیک می باشد یعنی سایت ما باید آن قدر از لحاظ گرافیکی قدرتمند باشد که توانایی جذب بازدید کنندگان در همان رجوع اولیه داشته باشد.

2.ایجاد زیر ساخت هایی برای مبادله اطلاعات :یک نمونه از امکاناتی که باعث جدابیت سایت ها می شود ایجاد زمینه هایی برای ارتباط میان علاقه مندان در آن حوزه ومبادله ی دانش و اطلاعات خود.

3.ایجاد بخش های خبری در سایت :یکی از جذاب ترین بخش های سایت ها برای بازدید کنندگان بخش خبری آن می باشد . در این بخش کشاورزان می توانند اخبار جدید در حوزه ی کشاورزی دریافت کنند.

4.عرضه اطلاعاتی در رابطه با محصولات کشاورزی :این بخش داده واطلاعاتی در خصوص گیاهان مختلف و چگونگی کشت و برداشت محصولات در اختیار باز دید کنندگان قرار می دهد .

5.تخصصی نمودن سایت :برای تخصصی شدن سایت شما باید یک محصول را بعنوان محصول اصلی در نظر بگیرد و بروی آن تمرکز داشته باشید . دراین صورت سایت شما بعنوان یک سایت تخصصی محسوب می شود و این امر موجب می شود افرادی که دنبال کننده ی سایت شما هستند افرادی حرفه ای در حوزه ی هستند .

6. استفاده از مطالب بروز در سایت : یکی دیگر از مطالبی که موجب جذابیت سایت شما می شود توجه داشتن به مسایل و مشکلات جهان در حوزه ی کشاورزی و باغبانی واستفاده از مطالب جدید و بروز است .

سفارش طراحی سایت

جهت مشاوره طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و پشتیبانی با ما تماس بگیرید.
09125343515
02155291850

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید