طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت در هر کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی سایت در واقع معرفی کالا و خدمات شما در دنیای مجازی می باشد که البته این معرفی معمولاً با هزینه هایی همراه است. این هزینه ها مربوط به بخشهای متفاوت سایت می باشد، از خرید هاست و دامین گرفته تا طراحی صفحات.

با طراحی وب سایت مدیران هر کسب و کار، علاوه بر اطلاعات جامعی که در زمینه کسب و کار خود در اختیار دیگر کسب و کارها قرار می دهند می توانند محصولات و خدمات خود را جهت ارائه بر روی وب سایت خود معرفی کنند.

قیمت طراحی سایت نیز بر اساس خدماتی است که برای وب سایت در نظر گرفته می شود که با توجه به طراحی سایت استاتیک یا داینامیک  بودن آن متفاوت است.

سایت داینامیک سایتی می باشد که بعد از طراحی مدیر می تواند با امکاناتی که در اختیارش قرار می گیرد تغییراتی را در وب سایت خود ایجاد کند پس به مراتب قیمت طراحی سایت داینامیک بیشتر می شود. طراحی سایت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. تبلیغات است در جهت پیشبرد فروش و اهداف شرکت. سرمایه گذاری در جهت معرفی و ارائه کالا و یا خدمات در دنیای مجازی. هرچه این امکانات قوی تر و کاملتر باشد، تغییراتی را که مدیر اعمال می کند دقیق تر و جزء تر خواهد بود پس به مراتب سایت با گذشت زمان ویرایش شده و کاملتر می شود.

اما طراحی سایت استاتیک بیشتر جنبه اطلاعاتی دارد و تغییرات زیادی را نمی توان بر روی آن اعمال نمود پس در نتیجه قیمت طراحی سایت استاتیک به نسبت کمتر خواهد بود.

سایر هزینه های تاثیرگذار در طراحی سایت استاتیک

  • هزینه ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو بر اساس زمینه فعالیت و نحوه پیاده سازی وب سایت
  • امکان افزودن امکانات اضافی بر روی انواع وب سایت ها
  • ثبت سایت ها در موتورهای جستجو و طراحی سایت

تعیین دقیق اهداف کسب و کار

شناخت اهداف شما از ایجاد وب سایت ویک درک خوب از آن ، بررسی مخاطبین و جمع آوری مقدار اطلاعات شما.

برنامه ریزی برای شروع

در این مرحله ما و شما تصمیم می گیریم که از چه عناصر، تکنیک، روش های تعاملی و موارد دیگری استفاده کنیم و در نهایت یک وب استراتژیک اولیه تولید کرده و اساس کار خود قرار دهیم.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یکی از موارد کلیدی موفقیت یک وب سایت حرفه ای است، زیرا نقطه اولیه تعامل با مخاطب است. در این مرحله ما تصاویری از طرحی که در نهایت سایت شما شبیه آن می شود آماده کرده و یک وب استراتژی کامل ساخته و به شما ارائه می دهیم. اکنون شما و ما به چیزی که در نهایت به مخاطبان ارائه می شود ، مطمئنیم .

برنامه نویسی و پیاده سازی

برنامه نویسی و پیاده سازی، مرحله رشد و نمو سایت حرفه ای شماست. شما فقط از اجرا و پیاده سازی سایت خود لذت خواهید برد و ما بر اساس آخرین تکنیک های برنامه نویسی سایت سفارشی شما را به اتمام می رسانیم.

تست و کنترل

تست و کنترل، مرحله ای است که ما خود را جای شما و مخاطب قرار داده و سایت را بازبینی می کنیم تا همه چیز از جمله فرم ها، قابلیت های کاربردی، امنیت، سازگاری با مرورگرهای معروف و محبوب، بدرستی کار کند.این موضوع به عنوان یک ضمانت مطمئن اجرایی محسوب می شود تا ما و شما از عملکرد صحیح سایت مطمئن شویم.

دامنه و فضای میزبانی

پس از اتمام مراحل طراحی و برنامه نویسی سایت شما، اکنون زمان آن رسیده است تا با بارگذاری آن بر یک دامنه و فضای میزبانی مناسب و امن، سایت را در دسترس و دید همگان قرار دهید. البته ما آن را نیز برای شما فراهم می کنیم.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو داخلی: اصلاحات کد نویسی سایت بر مبنای استاندارد های W3 شامل کاستن از فایلهای CSS و JAVA و فشرده سازی آنها، بکارگیری محتوای اصولی بر مبنای کلمات کلیدی پر جستجو در گوگل و سایر موتور های جستجو در عناوین و متاتگ ها اصلی

سئو خارجی:دریافت سیستماتیک و هدفمند لینک ها ورودی وب سایت از سایتهای مرتبط با گردشگری، ثبت سایت در موتور های جستجو، ثبت وبسایت در فهرستهای تخصصی در زمینه انواع گردشگری و رزوآسیون هتل، برای اطلاعات بیشتر به بخش سئو سایت مراجعه نمایید.

تبلیغات و بازاریابی

استفاده از روش های نوین و کارامد تبلیغات و بازاریابی در ایجاد برندینگ و توسعه کسب و کار توسط متخصصین زبده و کار آزموده فانوس وب با سالها تجربه و کار در زمینه بازاریابی و تبلیغات توریسم درمانی مانند ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا، تبلیغات گوگل، شبکه های اجتماعی، تبلیغات کلیکی و تبلیغات بنری، برای اطلاعات بیشتر به بخش دیجیتال مارکتینگ ما مراجعه نمایید.

شبکه های اجتماعی

راه اندازی تخصصی شبکه های اجتماعی بین المللی از جمله کانال تلگرام ، پیج اینستاگرام و تبلیغات هدفمند در آن،پیج فیسبوک، لنکدین، پین ترست، گول پلاس، یوتویوب و شبکه های اجتماعی داخلی مانند صفحه آپارات، فیس نما، کلوب و … و روش های افزایش بازدید و بهره وری در بازاریابی اینترنتی و بکارگیری انواع استراتژی بازاریابی برای برند سازی و بهتر دیده شدن شما

برای دریافت سفارش طراحی سایت استاتیک ، لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید.

  1. اگر وب سایت داردید و یا وب سایتی مورد نظر شماست آدرس آن را ذکر نمایید.
  2. در بخش توضیحات تمام اطلاعات مورد نیاز خود را عنوان نمایید.

سفارش آنلاین طراحی سایت

3 + 1 = ?