طراحی سایت ارزان و حرفه ای

طراحی سایت ارزان در فانوس وب، با توجه به نیاز برخی از مشتریان که امکانات مشابهی از سایر قالبهای آماده می خواهند در شرکت ما مهیا شده است.

فانوس وب با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت ها شخصی، سایتهای شرکتی و پورتال های تحت وب امکانات متنوعی در اختیار کاربران قرار می دهد.

با توجه به نیاز جامعه به طراحی سایت ارزان و تجربه ما در راه اندازی انواع کسب و کار های اینترنتی و وب سایتهای داینامیک، تصمیم برای آن شد برخی پکیج های طراحی سایت برای مشتریان برای انواع کسب و کار های راه اندازیی نماییم.
به همین جهت نصب و راه اندازی سایتهای آماده فارسی از قبیل وردپرس، جوملا، دات نت نیوک و انواع وب سایت های متن باز توسط این گروه برای شما امکان پذیر است و شما می توانید با صرف هزینه کم صاحب یک وب سایت شوید و به دنیای مجازی وب بپیوندید.

قبل از هر چیز توجه به اینکه ضروری است که هدف شما از طراحی سایت ارزان چیست؟ اگر شما می خواهید که در آینده وب سایت خود را گسترش داده و امکانات جدیدی به آن اضافه کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به طور اختصاصی سایت خود را طراحی کنید. اما اگر چنین برنامه ای ندارد و صرفا هدف شما از طراحی سایت ارزان قیمت داشتن یک سایت در اینترنت و معرفی خود است ما به شما پکیج های طراحی سایت ارزان خود را پیشنهاد می کنیم.

پکیج های طراحی وب سایت ارزان

در پکیج های طراحی وب سایت ارزان ما شامل طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت خبری و … را شامل می شود . خدمات و امکانات ما در پیکج های طراحی وب ارزان شامل دامنه ، هاستینگ ، طراحی سایت ، بات تلگرام و اینستاگرام می باشد که همگی در یک پکیج اماده مطابق با قالبهای از پیش تعریق شده و آماده خدمت شما ارائه می شود.

برای دریافت سفارش طراحی سایت ارزان و حرفه ای، لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید.

  1. اگر وب سایت داردید و یا وب سایتی مورد نظر شماست آدرس آن را ذکر نمایید.
  2. در بخش توضیحات تمام اطلاعات مورد نیاز خود را عنوان نمایید.

سفارش آنلاین طراحی سایت

2 + 6 = ?