تاکتیک های بلند مدت SEO

تاکتیک های بلند مدت SEO

استراتژی های بلند مدت SEO

هنگامی که سخن از تاکتیک های بلند مدت SEO می آید، تاکتیک های بسیاری وجود دارد که باید در نظر گرفت. که هر کدام با مجموعه ای از سرمایه گذاری ها، خطرات و پاداش های خود همراه است.
با استراتژی های متفاوتی، بسیاری از برندها و بازاریابان ماندگار شده اند. اماسوال اینجاست، بهترین تاکتیک های سئو چیست؟ و حتی بیشتر، استراتژی هایی که بهترین نتایج بلند مدت را تولید می کنند چیست؟
ما در اینجا لیستی از راهکارهای طولانی مدت SEO برای برندسازی و روش های مطمئن آن به شما معرفی میکنیم.

پست مهمان

از آنجا که تعداد لینک هایی که به وب سایت شما اشاره می کند، به طور قابل ملاحظه ای رتبه بندی SEO شما را تحت تاثیر قرار می دهد (لینک هایی با کیفیت بالا برای شما، بهتر است)، لینک کردن یکی از بهترین روش های SEO است. استراتژی ساخت لینک موثر شامل ارائه محتوای پست مهمان و infographics به وب سایت های دیگر است.
مشارکت در وبلاگنویسی مهمان و ارائه محتوا به سایتهایی که مخاطبان شما را به اشتراک میگذارند برای ایجاد لینکهایی که ارزش جستجوگرها را در اختیار شما قرار می دهند.

انتشار محتوای با کیفیت بالا

ایجاد محتوا در سایت های دیگر یک استراتژی بلند مدت SEO است. اما مهم است که اولویت ایجاد محتوا در سایت خودتان باشد. موتورهای جستجو رتبه بندی های بالاتر را به سایت هایی می رسانند که یک کتابخانه عمیق با ارزش و با کیفیت بالا دارند. آنها همچنین سایت هایی را که محتوای تازه دارند ترجیح می دهند.
بنابراین یکی از بهترین تاکتیک های بازاریابی بلند مدت، انتشار متناوب مطالب باکیفیت در سایت است. یک تقویم تولید محتوا ایجاد کنید و اگر برنامه ای برای ایجاد محتوای طولانی مدت برای وب سایت خود دارید، برنامه ای برای ایجاد محتوای جدید همیشه سبز منتشر کنید.

تحقیق درباره کلمات کلیدی

برای دستیابی به نتایج جستجو درازمدت، باید طراحی سایت قوی بر اساس شرایط هدف مرتبط با کسب و کار، صنعت و ارائه خدمات خود داشته باشید. اگر شما برای شرایط مناسب هدف قرار ندهید، مخاطبان شما قادر به پیدا کردن شما نخواهند بود. بنابراین یکی از مهمترین تاکتیک های SEO، تحقیق کلمه کلیدی است.
شما باید عبارات و اصطلاحات مورد استفاده مخاطبان خود را بررسی کنید و بهترین کلمات کلیدی را پیدا کنید که به شما در برقراری ارتباط با مشتریان هدف
کمک می کند.

بهینه سازی کلمات کلیدی

کافی نیست فقط کلمات کلیدی خود را بدانید. شما باید از آنها به نحوی مناسب استفاده کنید تا بتوانید به طور کامل تاکتیک های بلند مدت SEO را گسترش و توسعه دهید. بهترین تاکتیک ها عبارتند از اختصاص یک کلمه کلیدی به هر صفحه در وب سایت خود و بهینه سازی آن صفحه با استفاده از بهترین شیوه های SEO در سایت. به این ترتیب شما همیشه پست های دوستانه SEO و محتوای صفحه را منتشر می کنید.
برای ایجاد این استراتژی SEO موثر تر، شما می توانید کلمات کلیدی مرتبط را پیدا کرده و دو یا سه کلیدواژه مرتبط یا کلمات کلیدی LSI (کلمات کلیدی شاخص نشانه شناسی پنهان) را به هر پست اختصاص دهید تا سیگنال های رتبه ای بیشتری را برای موتورهای جستجو ارسال کنید.

ایجاد لینک های داخلی

در حالی که لینک های خارجی که به سایت شما اشاره دارند، ارزش جستجوگرهای دراز مدت را فراهم می کنند، بنابراین لینک ها در سایت شما نیز وجود دارد. هنگامی که شما پیوندهای داخلی (لینک ها در وب سایت خود را که به صفحات دیگر در وب سایت شما اشاره می شود) می زنید، سیگنال هایی را به موتورهای جستجو ارسال می کنید که به آنها می گوید چگونه صفحات را در سایت خود درک می کنند، اولویت بندی می کنند و رتبه بندی می کنند.
همانطور که محتوا برای وب سایت خود ایجاد می کنید، در صفحات خود به صفحات دیگر سایت خود پیوند دهید. از متن لنگر استفاده کنید که از کلمات کلیدی یا عبارات مورد نظر در صفحه استفاده می کند که توضیحات مربوط به صفحه را توضیح می دهد.

روش های محلی SEO و ساخت پروفایل در دایرکتوری های کسب و کار

یکی دیگر از بهترین تاکتیک های بلند مدت SEO، لینک های بیشتری برای سایت خود برای بهبود SEO شما ایجاد می کند. روش های محلی سئو و ساخت پروفایل در دایرکتوری های کسب و کار می تواند مجوز های آنلاین برای نام تجاری خود را ایجاد کند و یک اثر دیجیتال بزرگتر برای وب سایت شما ایجاد کند.
ایجاد نمایه برای کسب و کار شما (و شامل یک لینک به وب سایت شما) در سایت های دایرکتوری عمده مانند Google My Business، Yelp، لیست انجی، صفحات زرد و سایر منابع فهرست مرتبط با صنعت شما.

بهینه سازی برای SEO فنی

آخرین بخش در لیست ما از بهترین تاکتیک های بلند مدت SEO شامل موارد متعددی می باشد. بر خلاف بسیاری از موارد دیگر در این مقاله، این استراتژی ها نیازی به اجرای مداوم ندارند. آنها اقلامی هستند که می توانید یک بار تنظیم کنید ودیگر نیازی به تنظیم مجدد نیست.

  • یک حساب Google Webmasters ایجاد کنید و سایت حود را به گوگل معرفی کنید.
  • بهینه سازی سرعت لود سایت
  • طراحی سایت به روش ریسپانسو
  • استفاده از معماری خوشه بندی طبیعی سایت
  • به کار بردن گواهی SSL در سایت

لینک های ورودی را در سایت خود چک کنید و لینک های خراب را تعمیر کنید

شما می توانید ابزار حسابرسی الکسا را ​​برای بررسی اینکه آیا سایت شما با بسیاری از این الزامات مطابقت دارد، استفاده کنید. این گزارش میزان رتبه فعلی SEO شما را تعیین می کند و دستورالعمل هایی برای ایجاد تغییرات برای بهبود وب سایت شما فراهم می کند.

با پیروی از بهترین روش های SEO، شما یک پایگاه جامع برای وب سایت خود ایجاد می کنید که می تواند ارزش دراز مدت را تامین کند.

نتیجه گیری از تاکتیک های بلند مدت SEO
در حالی که ده ها استراتژی وجود دارد که می تواند به شما در دستیابی به نتایج جستجو در درازمدت کمک کند، این تاکتیک ها بهترین و طولانی ترین اثر پایدار برای کسب و کار یا برند شما میباشد. در حالی که شما نمی توانید تنها بر روی این استراتژی تمرکز کنید (شما هنوز هم باید منابع را به چندین استراتژی SEO اختصاص دهید)، مهمترین تمرکز شما باید بر روی این تاکتیک ها باشد.

شرکت طراحی سایت فانوس وب با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و سئو، بهترین روش های سئو سایت و بازاریابی را برای کسب و کار شما استفاده می کند.
منبع:ALEXA.COM

سفارش طراحی سایت

جهت مشاوره طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و پشتیبانی با ما تماس بگیرید.
09125343515
02155291850

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید