طراحی سایت کلینیک پزشکی

طراحی سایت کلینیک پزشکی

امروز میخواهیم درباره طراحی سایت کلینیک پزشکی با شما صحبت کنیم.

همه ما سعی داریم که مشکلاتمان را به نوعی به واسطه فضای مجازی و اینترنت حل کنیم.اینترنت بستر مناسبی برای خدمت رسانی و توزیع اطلاعات، فارغ از محدودیت زمان و مکان است.طراحی سایت کلینیک پزشکی،با در نظر گرفتن حضور فیزیکی در مراکز ، اعلام ساعات حضور و نوع سرویسی که مراجعه کنندگان دریافت میکنند، امری ضروری است. طراحی سایت کلینیک پزشکی میتواند قسمت های مربوط به واحد دندانپزشکی، زیبایی، روانپزشکی ، روانشاسی و درمانگاه را در زیر مجموعه خود داشته باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به سوالات شما در رابطه با طراحی سایت کلینیک پزشکی پاسخ دهیم.

 • ویژگی های طراحی سایت کلینیک پزشکی چیست؟
 • هدف از طراحی سایت کلینیک پزشکی چیست؟
 • طراحی سایت کلینیک پزشکی چه امکاناتی را ارائه می دهد؟

 

ویژگی های طراحی سایت کلینیک پزشکی چیست؟

امروزه تقریبا همه کلینیک های پزشکی به طراحی سایتی مختص با سرویس هایی که ارائه می دهند روی آورده اند. اصلی ترین خصوصیات طراحی سایت کلینیک پزشکی :معرفی خدمات کلینیک، معرفی کامل پزشکان و پرسنل کلینیک، تشریح درمانگاه و قرار دادن عکس های مربوط به واحد های مختلف مرکز به شکل سه بعدی از جمله ویژگی هایی است که در طراحی این سایت باید رعایت شود.

هدف از طراحی سایت کلینیک پزشکی چیست؟

مهمترین هدف از طراحی سایت کلینیک پزشکی، معرفی کلینیک ، آگاه سازی بازدید کنندگان از تخصص های موجود در درمانگاه، پیدا کردن مرکز درمانی مورد نیاز، تعامل با مخاطبان از راه پرسش و پاسخ و نظر دهی، معرفی راه های ارتباطی، معرفی تجهیزات مورد استفاده در کلینیک گاهاً ب صورت سه بعدی و… است. با طراحی سایت میتوان علاوه بر مخاطبان گذشته، مخاطبان جدیدی پیدا کرد. این کار با بهینه سازی سایت و کسب رتبه برتر گوگل امکان پذیر است.

ایده هایی برای طراحی سایت:

امکانات طراحی سایت کلینیک پزشکی

 • ایجاد صفحه ای برای لیست پزشکان که در آن رزومه، فعالیت و سوابق تحصیلی آنها عنوان شده باشد
 • ایجاد صفحه تماس با ما که در آن شماره های تماس، ایمیل و مکان کلینیک بر روی نقشه گوگل مشخص شده باشد.
 • ایجاد صفحه مشاوره آنلاین به صورت رایگان
 • نوبت دهی به صورت آنلاین.از آنجا که همیشه مراکز درمانی شلوغ هستند وجود یک سیستم نوبت دهی در سایت کمک ویژه ای به برقراری نظم میکند.
 • طراحی سیستم پیامک، که در این قسمت زمان مراجعه بیمار به او یاد آوری میشود
 • طراحی قسمتی برای قرار گیری مقاله های پزشکی برای استفاده دانشجویان پزشکی
 • امکان ثبت نظرات و امتیاز دهی به عملکرد کلینیک
 • ایجاد یک گالری از عکسها با امکان درج موضوع
 • ایجاد یک صفحه راهنما که اگر مجتمع بزرگ باشد برای جلوگیری از سر درگمی مراجعه کنندگان طراحی شود.
 • خود سایت می تواند درآمد زایی داشته باشد.اینگونه که با قرار دادن تبلیغات برای شرکت های دارویی، داروخانه ها ، تجهیزات پزشکی و… اقدام کند.
 • و ….

سئو طراحی سایت کلینک پزشکی

رعایت اصول مربوط به سئو سایت برای کسب امتیاز برتر گوگل و موتورهای جستجو بسیار مهم است زیرا با در نظر گرفتن این قواعد سایت شما می تواند به جذب مشتری بپردازد.چیزی نزدیک به 80 درصد از کاربران سایت ها توسط مرورگرهای گوگل به سایت شما هدایت می شوند. در نتیجه رعایت اصول بهینه سازی برای پیشبرد اهداف سایت قابل توجه است.

با طراحی سایت کلینیک پزشکی  استفاده از راه کارهای قدیمی منسوخ و ایده های جدید و نوین جایگزین شده است.با این کار درمانگاه ها از یک قانون منظم پیروی میکنند و بیماران زمان و هزینه کمتری را متحمل میشوند.پیشنهاد ما به شما این است که طراحی سایت کلینیک خود را به افراد متخصص در زمینه طراحی سایت بگذارید که بتوانند سایت شما را برای مدت طولانی پشتیبانی کنند.

 

 

سفارش طراحی سایت

جهت مشاوره طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و پشتیبانی با ما تماس بگیرید.
09125343515
02155291850

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید