طراحی سایت کرمانشاه

هدف ما از طراحی کردن وب سایت برای شهر کرمانشاه چیست ؟

مدت زیادی از فراگیر شدن اینترنت و شبگه های اجتماعی در ایران نمی گذرد اما در همین مدت کوتاه تغییرات زیادی در همه جنبه های علمی ، فرهنگی ، هنری ، اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی به وجود آمده است .

قصد ما از ایجاد یک وب سایت برای کرمانشاه معرفی کرمانشاه در همه جنبه چه داخلی و چه بین المللی می باشد که با این کار باعث اشتغال زایی بسیاری و رونق گرفتن کسب و کارها در کرمانشاه خواهیم شد همچنین از مزایای این کار معرفی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی به مردم دنیا و افزایش توان تجاری کشور عزیزمان ایران و گسترش سطح مبادلات فرهنگی ما با ملت های دیگر  و همچنین گسترش اقتصاد غیر نفتی می باشد  که موجب کاهش وابستگی ما به نفت می شود .

باید ها و نباید ها برای طراحی وب سایت کرمانشاه

اگر به عنوان بالا دقت کرده باشید به باید ها و نباید ها اشاره کرده ام یعنی از برخی چیزها در طراحی وب سایت برای یک شهر یا استان باید پرهیز کنیم .

از جمله کارهایی که برای طراحی وب سایت برای یک شهر ، استا و یا کشور لازم است مورد توجه قرار دهیم توجه به اعتقادات ، آداب و رسوم ، فرهنگ و عقاید آن ها می باشد . پس نیاز داریم که سایتی که می خواهیم طراحی کنیم هر هر نظر بیشترین شباهت را به هنجارهای فردی ، اجتماعی و سنتی شهر کرمانشاه باید داشته باشد ، اگر بخواهیم مثالی بزنیم می توانم به کوهستانی بودن منطقه و پوشش سنتی مردمان کرمانشاه اشاره کنم که باید در طراجی قالب وب سایت کرمانشاه از آن ها بهره گرفت .

دومین نکته ای که باید در نظر بگیریم صحبت درباره قدمت شهر کرمانشاه ، تاریخ و آباد و رسوم مردمان این دیار می باشد

بیشتر بخوانید:

به طور مثال می توان گفت :

شهر کرمانشاه پرجمعیت ترین شهر غرب کشور می باشد مع دارای حدود سیصد و سی کیلومتر مرز با کشور عراق دارد و از قدیمی ترین شهرهای ایران و جهان محسوب می شود و یکی از پر جاذبه ترین شهر ها و استان های ایران می باشد و در هجده شهر آن می توانید آثاری از پیشینیان مان ببینید .

زبان بیشتر مردم کرمانشاه کردی می باشد و دارای گویش های کلهری، گورانی، اورامی، جاقی و لکی می باشد و زبان مردم شهر کرمانشاه ، فارسی کرمانشاهی می باشد که گفته می شود قدمت این زبان به بیش از هفتصد سال قبل باز میگردد .

همچنین در این استان ایل های بزرگی مانند : ایل زنگنه ، ایل کلهر ، ایل گوران ، ایل قلخانی و ایل سنجابی مستقر می باشند .

از نظر دینی و مذهبی کرمانشاه به بهشت ادیان (به علت تعدد بسیار زیاد ادیان و مراهب مختلف) ملقب می باشد که خود باعث به وجود آمدن فرهنگ ها و اداب و رسوم گوناگونی در این استان می باشد .

پس از توضیح درباره تاریخ ، سنت ها ، آداب و رسوم  عقاید مردم کرمانشاه نوبت به مناطق تاریخی و دیدنی کرمانشاه می رسد که خود آنها با آداب و رسوم و عقاید مردم این دیار پیوندی نا گسستنی دارند :

سفارش طراحی سایت

جهت مشاوره طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و پشتیبانی با ما تماس بگیرید.
09125343515
02155291850

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید