طراحی سایت مدارس و آموزشگاه ها

طراحی سایت مدارس و آموزشگاه ها

امروزه مردم بیشتر به سمت اینترنت و شبکه های اجتماعی جذب می شوند. افراد با سرچ کردن در اینترنت می توانند مدارس و آموزشگاه های مربوط به شهر خود را پیدا کرده و انتظارات خود را با مطالب  گفته شده در سایت مدرسه مقایسه کنند و اگر علاقه داشتن آدرس یا تلفن آموزشگاه یا مدارس را برداشته و با آن ها تماس حاصل نمایند.

به علت دلایل گفته شده در بالا بهتر است به طراحی سایت خود اهمیت بسیاری دهید و سعی کنید سایتی بی نقص و کامل را طراحی کنید. در این مقاله می خواهیم برای ساخت یک سایت زیبا و مناسب برای مدارس، شما را راهنمایی کنیم.

در ابتدا باید سایتی را طراحی کنید، برای طراحی آن به این فکر کنید که انتظارات دیگران از سایت شما چیست؟

چه امکاناتی را باید برای بازدید کننده ی سایت خود قرار دهید؟

تمامی اینها را درون یک برگه ذکر کنید، چند سایت را برای نمونه کار نگاه کنید و اشکالاتی که به نظرتان می آید درباره ی آن سایت بنویسید و سعی کنید این مطالب را در طراحی سایت خود رعایت کنید.

 

امکانات طراحی سایت مدارس و آموزشگاه ها

 1. امکان تماس با ما: با درنظر گرفتن این بخش کاربر می تواند با شما تماس حاصل نماید و سوالات خود را مطرح کند و شما پاسخگو باشید.
 2. اعلام نمرات دانش آموزان: در این قسمت شما باید به صورت آنلاین عمل کنید و ریز به ریز نمرات مربوط به درس هر دانش آموز را وارد کنید.
 3. امکان دسترسی به فایل های تمرینات هر درس و کلاس: دانش آموزان با مراجعه به این بخش می توانند از تمریناتی که معلم آنها برایشان تعین کرده است دسترسی داشته باشند.
 4. دعوت به همکاری: اگر مدرسه موضوعی را می خواهد با خانواده ها در میان بگذارد یا از آنها برای کارهایی دعوت نماید در این بخش می تواند آن ها را ذکر کند و در دسترس والدین قرار دهد.
 5. گالری عکس: بی شک در مدارس شما نیز مناسبت های خاصی را جشن گرفته یا مسابقاتی را برای دانش آموزان تدارک می بینید سعی کنید در این مراسمات عکس هایی را گرفته و در این صفحه وب قرار دهید.
 6. اعلام نتایج جشنواره ها و برنامه های کاری مدرسه به صورت آنلاین: سعی کنید با والدین دانش آموزان به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید و به روز ترین اخبار را در اختیار آنها بگذارید.
 7. ثبت نام دانش آموزان: امروزه به علت ترافیک و ازدحام های زیاد فرد ترجیح می دهد بیشتر کارهایی که زمان گیر است به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهد پس پیشنهاد می کنم حتما این بخش را برای سایت خود طراحی کنید تا والدین بتوانند به صورت آنلاین و به راحتی ثبت نام فرزند خود را انجام دهند.
 8. گرفتن کمک های مردمی به صورت آنلاین: برای دریافت کمک های مردمی از دانش آموزان نخواهید این کار را انجام دهند، شما می توانید به صورت آنلاین به والدین درخواست کمک های مردمی دهید و والدین نیز می توانند به سادگی و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایند.
 9. گفتگوهای آنلاین: خیلی از اوقات سوالی برای والدین پیش میاید یا مسئله ایی قابل ذکر است اما به دلیل مشغله ی کاری وقت نمیکنن که به مدرسه بیایند، شما می توانید با قرار دادن صفحه ایی به نام گفتگوی آنلاین، با والدین مکاتبه داشته باشید.
 10. امکان دسترسی به جزوات و کتاب های آموزشی: بسیاری از دانش آموزان به دنبال کتاب هایی برای کمک به درسشان می گردند با قرار دادن این صفحه شما می توانید به روز ترین و بهترین کتاب های آموزشی را برای دانش آموزان خود قرار دهید.
 11. سنجش و ارزیابی تحصیلی: با توجه به نمرات درسی هر دانش آموز، می توانید پیشرفت یا عدم پیشرفت آن را در یک نمودار ارزیابی برای والدین قرار دهید تا آنها از وضعیت درسی فرزند خود مطلع شوند.

بیشتر بخوانید:

ویژگی های طراحی سایت مدارس و آموزشگاه ها

 • معرفی تاریخچه مدرسه در طراحی سایت مدارس
 • معرفی معلمین، معاونین و مدیریت مدرسه همراه با رزومه و فعالیت های انها
 • امکان ثبت نام انلاین و معرفی شرایط و ظوابط ثبت نام
 • بخش اخرین اخبار و مقالات تخصصی
 • معرفی برنامه اموزش مدرسه
 • تعریف روش های مختلف تماس با ما
 • امکان معرفی رشته های تحصیلی و امور فرهنگی و هنری
 • معرفی دانش آموزان ممتاز
 • بخش فعالیت های هنری دانش آموزان همراه با گالری تصاویر و معرفین هنرمندان دانش اموز

 

سفارش طراحی سایت

جهت مشاوره طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و پشتیبانی با ما تماس بگیرید.
09125343515
02155291850

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید