راه اندازی کسب و کار اینترنتی – آژانس هواپیمایی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی – آژانس هواپیمایی

با گسترش روزافزون استفاده عموم مردم از اینترنت و روی کار آمدن انواع  گوشی های هوشمند و فراگیر شدن اینتر نت های پر سرعت 4G ، وارد نشدن به فضای مجازی و دنیای اینترنت به نوعی عقب ماندن از چرخه رقابت می باشد .

در این راستا وب سایت فانوس وب از مجموعه شرکت فانوس رایانه اهورا با شماره ثبت 334499 به بکارگیری از دانش تخصصی و تجربیات گسترده در زمینه گردشگری با توجه به تحلیل بازار و هدف گذاری در ارائه خدمات اقدام به ارائه پلتفرمی جامع و کامل در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی – آژانس هواپیمایی و طراحی سایت آژانس مسافرتی نموده است که به شرح آن در طی سر فصل های مشخص می پردازیم.

شرکت طراحی سایت فانوس وب، ارائه دهنده روش های نوین طراحی سایت و سئو با صدها نمونه کار طراحی وب سایت موفق در بازار ایران و خاورمیانه می باشد.

تعیین دقیق اهداف کسب و کار

تحلیل جامعه هدف و تقاضا در زمینه گردشگری درمانی، در فاز اول کشور های عربی خاورمیانه شامل عراق، کویت، شیخ نشین های امارات متحده عربی ، قطر ، عمان ، اردن ، لبنان ، سوریه و در فاز دوم کشورهای ترک زبان شامل جمهوری آذربایجان، ترکیه ، ترکمنستان ، قرقیزستان ، ازبکستان ، قزاقستان و در فاز سوم کشور های فارس زبان شامل افعانستان و تاجیکستان تقسیم نمود. برای اطلاعات بیشتر به مقاله راه اندازی کسب و کار مراجعه نمایید.

انتخاب دامنه مناسب

برای انتخاب بهترین دامنه برای توریسم درمانی لازم است کلمه کلیدی اصلی ما که همان توریسم درمانی است به صورت لاتین در دامنه استفاده گردد از کلماتی نظیر travel,tour, health و … همچنین انتخاب دامنه های محلی با توجه به کشور های مورد نظر به طور مثال برای ایران دامنه های .ir برای عراق دامنه .iq و … و همچنین استفاده از دامنه های بین المللی مانند .com,.org,.net و خرید تمامی دامنه های مربوط و بستن راه تقلب و سوء استفاده شرکتهای مشابه و رقبا در استفاده از نام و برند تجاری شما. برای اطلاعات بیشتر به مقاله ثبت دامین مراجعه کنید.

 

سفارش طراحی سایت

جهت مشاوره طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و پشتیبانی با ما تماس بگیرید.
09125343515
02155291850

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید