دارک وب چیست؟

دارک وب چیست؟

آشنایی با دارک وب 

دارک وب 500 برابر عظیم تر از شبکه اینترنتی عادی است. آنطور که مشخص است ما به کمتر از یک درصد از فضای وب و اینترنت دسترسی داریم، مابقی آنها شبکه های بزرگ و پنهانی و ناشناخته ای هستند که به دارک وب یا دیپ نت مشهور می باشند و ما از آنها بی خبریم. استخدام قاتل، خرید و فروش مواد مخدر، فروش اعضای بدن، فروش اسلحه، خرید ارز و مدارک جعلی، در این مکان غیر قابل ردیابی عرضه می شود.

در دارک وب سایتهای وجود دارد که خرید و فروش گوشت انسان می کنند، ویدئو های زنده از اتاق های شکنجه وحشتناک انسانها، ویدئو ها و اجرای زنده تجاوز و برده داری، قتل، پوس کندن انسانها و بسیار از فجابعدیگر همه در ددارک وب وجود دارد.

ار اونجایی که راه دسترسی به دارک وب برای همگان امکان پذیر نیست، مرور گر های خاصی وجود دارد که می توان از آنها برای ورود به دارک وب استفاده نمود.

حتی برای کنجکاوری هم وارد این فضای وحشتناک و غیر انسانی نشوید

دارک وب شبکه ای مخفی و 500 برابر بزرگتر از فضای اینترنتی است که آن را می بینید. در این مکان بسیار اطلاعات زیادی هم وجود داره که به راحتی گیر نمیاد و بستر امنی برای تبادلات تجاری، سیاسی و نظامی و حتی خبرگزاری هم هست که میشه همون دیپ وب.

اما خب، دارک، اون قسمت تاریک این فضا هست که بخاطر غیر قابل ردیابی بودن اینطور افراد هم اونجا کارهای خودشونو انجام میدن.
در کل وارد دارک وب نشوید.‌ علاوه بر هک شدن توسط هکرهای قوی ممکن است خاطرات بدی در دهنتان بجای بماند. خوشبختانه مشاهده محتوای زننده و ناراحت کننده ی زنده ی آن هزینه های هنگفتی دارد که خوشبختانه در ایران کسی حاضر به پرداخت چنین مبالغی نیست

شاید تا به حال تصور افراد بسیاری از اینترنت شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک، آمازون و اینستاگرام است. اما علاوه بر این وب‌سایت‌ها، شبکه‌ای بزرگ و پنهانی وجود دارد که احتمالا از وجود آن بی‌خبر هستید؛ این شبکه با نام‌های دارک وب، دارک نت و دیپ وب شناسایی می‌شود. دلیل نام‌گذاری این شبکه به دلیل فعالیت‌های پنهان و ناشناخته‌ی آن است. در این شبکه تمامی اطلاعات به صورت آنلاین و با پسورهایی محافظت شده‌اند. برای دسترسی به اطلاعات آن باید از چندین پِی‌وال‌ها گذشته و از نرم‌افزارهای به خصوص استفاده کرد.
تا به حال با تخمین‌هایی که زده شده، به نظر می‌رسد دارک وب ۵۰۰ برابر بزرگ‌تر از شبکه‌ای است که روزانه کاربران به آن دسترسی دارند. این شبکه به طور کامل مخفی بوده و بر اساس تحقیقاتی که توسط نشریه‌ی Nature به چاپ رسیده، گوگل قادر به ایندکس کردن دارک وب و ردیابی آن نیست؛ در حقیقت تنها ۰.۰۳ درصد از تمامی اطلاعات آن در جستجوهایی که توسط گوگل انجام می‌شود نمایش داده می‌شود.
بیشتر اطلاعات دارک وب در پایگاه‌ داده‌هایی نظیر LexisNexis ذخیره می‌شود. در این شبکه اطلاعات جامعی نهفته شده که افراد ناشناس آن‌ها را مدیریت می‌کنند. هکرها، تروریست‌ها و افراد سودجو غالبا این دسته از افراد را تشکیل می‌دهند

برای راه اندازی و طراحی سایت حرفه ای به ما مراجعه کنید!

سفارش طراحی سایت

جهت مشاوره طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و پشتیبانی با ما تماس بگیرید.
09125343515
02155291850

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید